Aktuāli | Par mums | Kontakti
Apdares materiāli
Vizuālā reklāma
Dekorācijas
  Pēc individuāla pasūtījuma
Ar mūsu rīcībā esošajām griešanas iekārtām un tās aksesuāriem, mēs izgatavojam - dekoratīvās līstes, karnīzes, arkas, dzegas, kapiteļus un daudzus citus dekoratīvos elementus pēc individuāla pasūtījuma, izmantojot klienta iesniegtos rasējumus vai skices.
Pasakoties jaunām tehnoloģijām, kuras ir mūsu uzņēmuma rīcībā, mēs ātri varam mainīt izgatavotās produkcijas profila formas, kas ir svarīgs rādītājs pasūtījuma izpildes termiņam. Kā arī mums nav jāizgatavo produkta sagataves šabloni, kas lieki nesadārdzina paša produkta cenu. Mūsu izgatavotos dekoratīvos elementus ir iespējams apstrādāt. Tos var špaktelēt un slīpēt, vajadzības gadījumā pārvilkt ar speciālu līmjavu, kā arī krāsot jebkurā krāsu kataloga krāsā.
Visdažādākā profila dekorarīvās līstes, karnīzes, dzegas. Ne līniju skaitam, ne ieloku leņķiem, kā arī profila izmēriem nav nekādu ierobežojumu (lielu izmēru profilus ir iespējams salīmēt no vairākām detaļām, liekot vienu virs otras). Speciāli profili padodas locīšanai.
Izgatavojam karnīzes mansardos (bēniņos) izbūvētajām telpām, kur griestu un sienu leņķi atšķiras. Tāpat arī īpaša profila karnīzes tagad būvniecībā plaši pielietotajiem plēvju uzvelkamajiem griestiem (piem. baseinu vai citām lielām telpām).
Dekoratīvie elementi - ēku fasāžu vai telpu griestu un sienu dekorēšanai. Kā arī izgatavotos dekoreatīvos elementus var izmantot kamīna noformēšanai (ģimenes ģērboņi utt.). Iespējams izgatavot vienkāršākus un pat ļoti saražģītus dekoratīvos apdares elementus.
Arkas izgatavojam pēc noteiktas riņķa līnijas rādiusa, vai arī šablona parauga. Arku izmēriem nav nekādu ierobežojumu.
Papildus, dažādām vajadzībām, ir iespējams nogriezt arī sānu malu attiecīgajā profilā. Kā ar griežam mūsu izgatavotajām dekoratīvajām dzegām galus vajadzīgajos leņķos, piem. 45° vai citos leņķu grādos (parasti liela izmēra dzegām, lai atvieglotu uzstādīšanu).
  Priekšrocības:
• visdažādāko veidu produkcija;
• speciāla profila dekoratīvās līstes padodas arī locīšanai;
•  ātra pasūtījuma izpilde;
• polisterols nav pakļauts korozijas ietekmei, tas neplaisā un ir pietiekami izturīgs pret deformēšanos, ko
izraisa gaisa ārējo temperatūru svārstības. Tas dod iespējas izmantot mūsu produkciju gan iekšdarbos, gan
arī ārdarbos;
• polistirola svars, līdz ar to vienkārša uzstādīšnas tehnoloģja (īpaši izdevīgi jaunbūvēm, kur izmanto
modernus siltumizolācijas materiālus).
Meklēšanas dzinējspēks no Google