Aktuāli | Par mums | Kontakti
 
  Mēs esam priecīgi par katru padarīto darbu (lielāka vai mazāku).
Mūsu darbības laikā esam izgatavojuši dekoratīvos elementus vairāku māju eksterjera noformēšanai. Dažus māju fasāžu dekorāšanas paraugus Jūs varat apskatīt spiežot uz mazajām bildēm ar lupu. Citi dekoratīvie elementi ir izmantoti no standarta kolekcijas, bet citi ir izgatavoti pēc individuāla pasūtījuma. Māju fasāžu gaumīga rotāšana tikai vēl vairāk personalizē mūsu mājas.
Sadarbībā ar vairākiem interjera dizaineriem ir tapuši speciāli pēc dizaineru skicēm izgatavoti dekoratīvie elementi, tai skaitā līstes, moldingi, karnīzes, kā arī bagātīgi dekori viņu veidotajiem interjeriem. Tā piemēram pēc interjera dizaineres Ļenas Kočkinas pasūtījuma tika izgatavoti ļoti ekskluzīvi dekoratīvie elementi interjera noformēšanai.
 
2005. gada rudenī pēc SIA "Novomeds" pasūtījima tika izgatavoti daudzveidīgi dekoratīvie elementi — biroju un tirdzniecības centram, Lāčplēša ielā 20a. Logu aplodas, palodzes, dažādu profilu dzegas, kuras bija nepieciešams arī salocīt. Un tieši tāpēc šim dzegām, pat mugurpusē tika izdatavoti speciāla profila griezumi.
Pēc būvnieku interjera dizaineru "D & L Mirecku" pasūtījuma 2004. gada rudenī tika izgatavotas īpaša profila līstes, karnīzes un citi dokoratīvie elementi dzīvojamo telpu interjeram. Karnīžu profils tika izgatavots attiecīgi dekoratīvo lampu dziļumam. Kā arī izgatavotavojām speciālu formu dekoratīvās uzlikas griestu noformēšanai un dekoratīvās līstes, kuras padodas locīšanai.
2004 un 2005. gada vasarā pēc a/s "RBS Skals" pasūtījuma, sadarbojoties ar "Cinevilla Studio" māksliniekiem, tika izgatavoti daudzi dekoratīvie elementi Daugavas krastmalas ēku kompleksam un vēl citām ēkām, kino pilsētas uzņemšanas laukumam Tukuma raj., Slampes pag.. Kopumā tika izgatavotas dažnedažādākās dzegas, pilastri, kapiteļi un citi dekoratīvie elementi - sešām, tā laika vēsturiskajām ēkām.
Mūsu darbības laikā esam izgatavojuši dažādu izmēru nestandarta prezentreklāmu, mulāžu un noformējuma priekšmetu. Tā piemēram pēc IN "Petits" pasūtījuma 2003 gada vasarā, tika izstrādātas un izgatavotas divas vilciena vagonu (7 x 2 x 3 m) mulāžas, vai arī pēc reklāmas aģentūras "Zeta GD" pasūtījuma 2005. gada rudenī - bummba (2 m diametrā).
Meklēšanas dzinējspēks no Google