Aktuāli | Par mums | Kontakti
  Kāpēc tāds nosaukums — salons ”Dimensija”
Vārds DIMENSIJA - patiesi atspoguļo mūsu darbību, jo saviem klientiem mēs piedāvājam telpisku priekšmetu izgatavošanas pakalpojumus, kuri ir skatāmi visās dimensijās. SALONS, jo pie mums var atnāk apskatīt izgatavotos paraugus un saņemt visas nepieciešmās konsultācijas, kā arī veikt pasūtījumus un iegādāties attiecīgos produktus.
Salons "Dimensija" ir SIA "Ripo IT" struktūrvienība, kura savu darbību uzsāka 2002. gada aprīļa mēnesī. Sākumā mēs piedavājām tikai vizuālās reklāmas risinajumus no ekstrudētā polistirola. Bet tā paša gada beigās sākām arī piedāvāt apdares materiālu (līstes, karnīzes un citu dekoratīvo elementu) izgatavošanas pakalpojumus. Laikam ritot tika izveidota standartizēta preču kolekcija dažādiem dekoratīvajiem elementiem. Tāpat mēs arī nodarbojamies ar noformējuma elementu izgatavošanu, kuri domāti skatlogu vai telpu, ka arī mazāku un lielāku pasākumu dekorēšanai.
Mūsu rīcībā ir jaunas griešanas iekārtas ar aksesuāriem, licencētas datoru programmas, kā piem. MS Windows; MS Office; CorelDraw X3 utt., pieredzējuši speciālisti, kas kopumā nodrošina labus darba rezultātus.
  Misija
Sniegt katram mūsu klientam patiesu prieku par kvalitatīvu un no sirds padarītu darbu.
  Mērķi
Nodrošināt klientiem nemainīgi augstas kvalitātes dažāda profila produkcijas izgatavošanas pakalpojumus.
Kļūt par vadošo uzņēmu Latvijā, polistirola dekoratīvo elementu izgatavošanas tirgū.
Preču zīme    šī ir mūsu apdares materiālu preču zīme.
Preču zīme    šī ir mūsu noformējuma produkcijas preču zīme.
Meklēšanas dzinējspēks no Google