Aktuāli | Par mums | Kontakti
Apdares materiāli
Vizuālā reklāma
Dekorācijas
  Telpiski burti un priekšmeti vizuālajai reklāmai
Mūsu pakalpojumus telpisku priekšmetu izgatavošanā izmanto: dizaineri, interjeristi, reklāmas aģentūras un citi klienti – dažādu zīmolu, preču zīmju, reklāmas izkārtņu, izstāžu stendu noformēšanas vajadzībām.
Ar mūsu rīcībā esošajām iekārtām un tās aksesuāriem, mēs varam izgatavot dažādus telpiskus priekšmetus. Tie var būt ne tikai burti un sarežģītas formas priekšmeti (zīmoliem) vai dekoratīvi papildinājumi, bet arī telpiski priekšmeti (piem. iepakojumu pudeles, konusi, ovāli vai bumbas).
Burtu, zīmolu vai priekšmetu formas var būt visdažādākās – taisnas, noapaļotas, līkumotas, robainas, biezākas vai plānākas, lielākas vai mazākas. To virsmu varam izgatavot gan klasiski gludu, ar izbīdītu vai padziļinātu vidus daļu, gan arī pat viļņainu.
Ir iespējams izgatavot vissarežģītāko formu cilindriskus priekšmetus - prezentreklāmas un noformējuma vajadzībām. Lielāka vai mazāka diametra, pilnīgi apaļas vai sadalītas divās daļās, (lai varētu montēt apkārt stabam vai trubai).
Izgatavoto produkciju ir iespējams nokrāsot jebkurā krāsu kataloga krāsā. Krāsošanai izmanto ūdensemulsijas krāsas, kuras paredzētas krāsošanai iekšdarbiem vai ārdarbiem. Burtus krāsojam vienā vai vairākās krāsās, piem. labākai lasāmībai burtu virsmas krāso vienā, bet sānus citā krāsā.
  Tehniskās iespējas
Tabulā Jūs redzat aptuvenos viena burta vai citu priekšmeta minimālos izmērus, kā arī viena vesela priekšmeta maksimālos izmērus milimetros. Bet mēs varam izgatavot arī lielāka izmēra priekšmetus, tos salīmējot no vairākām detaļām.
Priekšmets Augstums Platums Biezums
Minimums ~ 70 ~ 5 ~ 5
Maksimums 2400 1200 1200
  Priekšrocības
• izgatavoto burtu un priekšmetu formu daudzveidība;
• polistirola svars - līdz ar to lēta un vienkārša uzstādīšanas tehnoloģija;
• polisterols nav pakļauts korozijas ietekmei, tas neplaisā un ir pietiekami izturīgs pret deformēšanos, ko var izraisīt gaisa ārējo temperatūru svārstības. Tas dod iespējas izmantot produkciju gan ārdarbos, gan iekšdarbos.
Meklēšanas dzinējspēks no Google